תרגום מסמכים

 
תרגום מסמכים
 
פרוטוקול בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בתרגום מסמכים. אם אתם צריכים שירות מסוג זה למסמכים רבים או מעטים, נשמח לסייע לכם. בפרוטוקול ניתן לבצע זאת ביותר מ-30 שפות.

השירות כולל בין היתר:
  • מסמכים טכניים: חוברות או קטלוגים
  • מסמכים רשמיים ותעודות: תעודות לידה, תעודות פטירה, תעודות נישואין, תעודות דיפלומות ועוד
  • ועוד סוגי מסמכים רבים אחרים
 
 

ברשות פרוטוקול צוות מקצועי ומנוסה המתרגם אלפי מסמכים בשפות זרות, באיכות הגבוהה ביותר שניתן לקבל.אנו, בפרוטוקול, מתמחים במתן שירות תרגומים מכל הסוגים ובפרט מסמכים באנגלית, ספרדית, צרפתית, גרמנית, ערבית, רוסית, אמהרית, שפות אסיאתיות ועוד עשרות שפות אחרות.

תרגום מסמכים טכניים

כאשר מבצעים תרגומים טכניים, חשוב ביותר שכלל המונחים יתורגמו כמו שצריך. חומר טכני אפילו עלול להיות קריטי במקרים נתונים, לכן כל כך חשוב לתת את אמונכם רק במקצוענים ביותר. לפרוטוקול מעל 20 שנות ניסיון במתן שירות זה על ידי המתורגמנים המקצועיים והאיכותיים ביותר בתחום. המתרגמים של פרוטוקול מנוסים בשירות מקצועי תוך שימוש בשפה נכונה ובמינוחים מקצועיים לכל תחום. מציאת שמות ומונחים נכונים הם התחום שלנו, בו אנו עוסקים שנים רבות. בין אם בחקלאות, הייטק, בנייה, או כל נושא אחר, תרגום טכני חייב להיות מושלם. בפרוטוקול, תמצאו מתרגמים עם רקורד מוכח והבנה טכנית מוצקה בעבודה בתחום. נשמח לספק לכם את השירות לתחום בו אתם עוסקים, ביותר מ-30 שפות. התקשרו היום לטובים ביותר.
חזרה לדף שירותי חברה