תרגום חוזים

 
 
תרגום חוזים
 
 
 
חוזה הוא ביטוי חברתי משפטי להסכם שנחתם בין שני צדדים כשירים. ההסכמה בין הצדדים מתבטאת באמצעות מסמך שעליו חותמים הצדדים, והוא מהווה מסמך משפטי לכל דבר – אם נחתם כחוק.כאשר יש צורך בתרגום מסמך שכזה, חשוב מאוד לדאוג לכך שהתרגום יתבצע בצורה מקצועית ושהמסמך המתורגם יהיה נאמן למקור.
 
 
 
 
 

איך מתבצע תרגום חוזים מקצועי?

 
כפי האמור לעיל, חוזה מתורגם צריך להעביר בצורה מדויקת את מה שנכתב בחוזה שנכתב בשפת המקור. לטובת העניין חשוב מאוד שמי שמבצע את התרגום יהיה מומחה בתרגום חוזים,שיהיה בקיא בתחום שבו עוסק ההסכם ושיהיה לו רקע משפטי מתאים.רק תרגום חוזים כזה יוכל לשרת את המטרה לשמה הוא נעשה, ולכן חשוב מאוד לפנות לחברת תרגומים המתמחה בתחום, ולוודא שמי שמבצע את התרגום אכן מבין בתחום בו עוסק החוזה המסוים שהוא מתרגם.
 

אישורי נוטוריון

 
על מנת להבטיח שתרגום חוזים הוא אכן נאמן למקור, היינו – שהוא מעביר בצורה מדויקת את כל מה שנכתב בחוזה שנכתב בשפת המקור לרבות הניואנסים השונים שלפעמים קיימים בשפה מסוימת ובשפה אחרת לא – חשוב מאוד להעביר את החוזה המתורגם לנוטריון. נוטריון הוא אדם מתחום המשפט, אשר בין יתר תפקידיו גם מוסמך לאשר את נכונותם של תרגומים ואשר אישורו תקף מבחינה משפטית. לכן, כאשר פונים לקבלת שירותי תרגום חוזים, חשוב מאוד לוודא שהתרגום מתבצע על ידי נוטריון או מאושר על ידי נוטריון, כי רק כך אפשר להיות בטוחים בהיותו נאמן למקור.
 

פרוטוקול תרגום חוזים לשירותכם

 
חברת פרוטוקול תרגומים מתמחה בתחום של תרגום חוזים, ומתחייבת לספק לכם חוזים מתורגמים נאמנים למקור. כל תרגומי החוזים מתבצעים על ידי מתרגמים בעלי ידע בתחום בו עוסק החוזה, ומועברים לאישור נוטריוני על מנת לוודא שהם מעבירים את המסרים המדויקים.

לקבלת מידע נוסף אודות השירות ולהזמנת שירותי תרגום חוזים מקצועיים, איכותיים ונאמנים למקור – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
 
חזרה לדף שירותי חברה