תמלול שיחות הוא עבודה למומחים בלבד

אם הקלטתם שיחה חשובה ואתם רוצים להיות בטוחים שהיא מתומללת כראוי על מנת להוות תצהיר קביל בבית משפט או לכל מטרה אחרת – אתם בדיוק במקום הנכון.צוות המתמללים של פרוטוקול בע"מ עומד לשירותכם וישמח לספק לכם שירותי תמלול שיחות ברמה הגבוהה ביותר.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר צרו קשר עם הסניף הקרוב למקום מגוריכם
או פנו אלינו דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

נוהגים לפי הפרוטוקול

 
הקלטת שיחות היא פעולה שחשוב שתתבצע רק על סמך ההגבלות שנקבעו בחוק האזנות הסתר. על פי החוק, ניתן להקליט רק שיחה שבה משתתף המקליט, וכל הקלטה אחרת הנעשית ללא ידיעתם של הצדדים המשוחחים – אסורה.לאור זאת, אנחנו בפרוטוקול מספקים שירותי תמלול שיחות שהוקלטו כדין בלבד, תוך התחייבות לספק שירות מדויק ומקצועי כדי לבצע עבורכם תמליל שהינו קביל בבית המשפט.
 
תמלול שיחות
 

על מה חשוב לשים דגש?

מכיוון שבדרך כלל מדובר בהקלטות של שיחה זורמת וקולחת, יש לעתים קושי בפענוח של המילים שנאמרו. ברשות צוות המתמללים שלנו נמצא הציוד המתקדם ביותר שקיים היום בתחום, המאפשר להם לזהות גם מילים ש"נבלעו" בהקלטה ולשחזר את הנאמר באופן מדויק. השילוב הזה שבין מקצועיות המתמללים, הניסיון שלהם והציוד המשוכלל שברשותם, הופך את פרוטוקול בע"מ לאחת החברות המובילות בתחום של תמלול שיחות, ועל כך יעידו לקוחותינו המרוצים הרבים.אם גם אתם זקוקים לשירותי תמלול שיחות מקצועיים מהשורה הראשונה בתחום, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר, ונשמח לספק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.
לשירותכם תמיד, צוות פרוטוקול בע"מ:
תמלול שיחות ברמה אחת מעל.