תמלול ראיונות מקצועי הוא הפרוטוקול שלנו!

 
אם אתם מבצעים ראיונות במסגרת עבודת מחקר, הכנת כתבה או לכל צורך אחר, בוודאי הייתם שמחים לקבל תמליל כתוב של הנאמר בראיון.צוות המתרגמים המקצועיים של פרוטוקול בע"מ עומד לשירותכם וישמח לספק לכם שירותי תמלול ראיונות שעושים את ההבדל.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר חייגו עכשיו לסניף הקרוב למקום מגוריכם ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
 
 

מתי צריך תמלול ראיונות?

 
 
ראיונות מתבצעים במסגרות שונות ולצרכים שונים, ביניהם:
  • עבודות מחקר – חוקרים רבים נפגשים עם אנשים שונים במסגרת עבודת המחקר שלהם, על מנת לקבל אינפורמציה שתסייע להם לכתוב על הנושא. מכיוון שעבודות אלה מוגשות בכתב, נוח הרבה יותר לעבוד עם טקסט כתוב ולא עם הקלטה, מה גם שפעמים רבות קשה לפענח את הנאמר בהקלטה, והדבר מעכב את העבודה. תמלול ראיונות מקצועי מסייע בידי החוקרים לנהל את המחקר בצורה יעילה ומהירה יותר, ומאפשר להם להתרכז במה שחשוב באמת – נושא המחקר עצמו.

  • כתבות לעיתון / לאינטרנט – כתבי עיתונים, מגזינים ופורטלים אינטרנטיים נפגשים עם אנשים רבים במסגרת עבודתם, על מנת להכין כתבות תחקיר, עומק וצבע כאחד. תמלול הראיונות הללו באופן מקצועי מסייע בידיהם לכתוב את הכתבה מבלי הצורך לשבת בעצמם ולנסות לפענח את דברי המרואיין, ומבלי לדאוג שהם מפספסים איזו מילה חשובה שנאמרה.

 
 
 
תמלול ראיונות
 
 
 
 
  • כל צורך אחר – אנשים מבצעים ראיון עם אחרים במסגרות נוספות, ביניהן, למשל, ראיונות עבודה או שמיעת סיפורי חיים. בכל מקרה, קבלת תמליל של הראיון שאתם יודעים שאפשר לסמוך עליו ושמעביר בצורה מדויקת את כל הנאמר בפגישה, מסייעת מאוד לעיבוד החומר ולעריכתו בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

הצוות המקצועי של פרוטוקול מתמחה בתחום של תמלול ראיונות, וישמח לספק לכם שירות אמין ומדויק לכל צורך שהוא.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר צרו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.