תמלול

 
מעוניינים להעביר אל הכתב שעות ארוכות של הקלטות וידיאו או קול? זקוקים לשירותי עריכה? התייעצו עם המומחים של פרוטוקול, ותקבלו הצעת מחיר משתלמת על שירותי תמלול ברמה הגבוהה בישראל.

על מנת להמיר קול לטקסט יש צורך בניסיון, במיומנות וביכולת. לא כל אחד מסוגל לזהות הבדלים בין גווני קול, אינטונציות או מבטאים. אנשי המקצוע שלנו עוברים הכשרות ארוכות לפני שהם ניגשים לבצע המרה מן הסוג הזה.מעבר לכך, כיום כוללים שירותי התמלול עבודה מול אמצעי מדיה שונים. חברה המבצעת את השירות נדרשת לא רק להכיר את הפורמט המקורי, אלא גם לעמוד בהנחיות מיוחדות שיהפכו את הטקסט הכתוב לקביל ואמין.
 
 

הרבה יותר מעבודות תמלול

 
 
אנחנו בחברת פרוטוקול מעניקים סל שירותים שלם סביב עבודות תרגום, כתב ומלל:
  • הקלטות
  • רישום פרוטוקולים
  • מתורגמנות בעל פה
  • שירותי עזר בכנסים וועידות

נציגינו עבדו מול גורמים בינלאומיים ואנו מחזיקים בשלל הסמכות ותעודות. אנו מפעילים סניפים בירושלים ובתל אביב, ומציעים יתרונות ייחודיים עבור הלקוח:
 
 
 
תמלול
 
 
 
 
א. זמינות מלאה ועמידה בלוח זמנים
ב. מהירות ביצוע והקפדה על דיוק
ג. מיומנות בשלל שפות וריכוז סוגי עבודות תרגום תחת קורת גג אחת
ד. צוות מנצח ואמין

איתנו תוכלו לבצע עבודות מורכבות, דיסקרטיות וסודיות. אנו מאמינים בשקיפות מול הלקוח, אך יודעים להתנהל גם תחת הגבלות או מעטה חשאיות. לאורך השנים פיתחנו טכניקות תרגום מיוחדות אשר עברו שינויים, שיפורים ושדרוגים. אנו מנצלים את הטכנולוגיה הקיימת, אך לא מוותרים על הון אנושי. התוצאות שלנו מוכחות, ואתם אלו שיכולים ליהנות מכך.

רוצים להזמין תרגום מקצועי? זקוקים לתמלול מיידי מכל שפת מקור אל כל שפת יעד?הגיע הזמן שתכירו את הטובים ביותר: חייגו למספר 072-32276680 ונשמח לעמוד לרשותכם.
 
חזרה לדף הבית: שירותי תרגום