רישום פרוטוקולים

 
כיום פרוטוקול הינה מהחברות המובילות בתחומי פעילותה והיא מספקת את שירותיה לרוב המוסדות הממשלתיים בישראל, ביניהם: משרד המשפטים, משרד ראש הממשלה, משרד הפנים, משרד העבודה והרווחה, הנהלת המכס, משרד החינוך, הכנסת, מנהל מקרקעי ישראל, החברה למתנ"סים, בית הנשיא ועוד.

החברה מספקת מתרגמים בעל פה ובכתב, לבתי המשפט על כל דרגותיהם ולמשרדי ממשלה רבים.כמספקת שירותי תרגום למוסדות ממשלתיים נדרשת החברה לעמוד בסטנדרטים גבוהים ובדרישות מחמירות במיוחד, הכוללות ביצוע תרגומים ואספקת מתרגמים בהתראה קצרה, הגשת הפרוטוקול תוך מספר שעות מהדיון ועמידה בסיווג ביטחוני מחמיר של הצוותים המבצעים.

פרוטוקול מספקת שירותי הקלטת אודיו ווידיאו של ישיבות, כנסים, ועדות, בוררויות, דיונים בבתי משפט ועוד, וכן של תוכניות רדיו וטלוויזיה המשודרות בישראל. ניתן להזמין הן את הקלטות עצמן והן את התמליל של כל מה שנאמר בהן, כשהוא ערוך בהידור. ביכולתנו לבצע הקלטות מרחוק ולשדר קבצי הקלטה אודיו + וידיאו און ליין. היתרון הגדול של תמלול בשיטה זו הינו האפשרות לחזור ולתקן במידה שנפלה טעות ברישום.
פרוטוקול היא ספקית שירותי ההקלטה והתמלול העיקרית של מערכת בתי המשפט בישראל, והיא סיפקה את שירותי ההקלטה שלה במספר משפטים מורכבים ורבי עדים, המהווים ציוני דרך בעולם המשפט בישראל:
 
 
 
  • משפט הבנקאים הבכירים
  • משפט דרעי
  • משפט עומרי שרון
  • משפט חיים רמון
  • משפט משה קצב
  • משפט אהוד אולמרט
 
 
 
רישום פרוטוקולים
 
 
 
 

בנוסף, ביצעה פרוטוקול את רישום הפרוטוקולים והתרגומים בוועדות חקירה ממלכתיות וממשלתיות.

רישום פרוטוקולים על ידי הקלדה
בנוסף לשיטת רישום הפרוטוקולים על ידי הקלטה ותמלול, פרוטוקול מספקת שירותי רישום פרוטוקולים על ידי הקלדה. כך, למשל, מספקת פרוטוקול שירותי רישום פרוטוקולים בשיטה זו למשרד המשפטים, למשרד המדע וללקוחות פרטיים רבים אחרים. בנוסף מספקת החברה תמלול ישיבות מרחוק למשל : הרצאות, ישיבות דירקטוריון, דיונים בבית המשפט, בוררויות, כנסים ועוד..
 
חזרה לדף שירותי חברה