תרגום לרוסית

 

זקוקים לתרגום ברוסית? פרוטוקול תשמח לעמוד לשירותכם!

 
הודות להיסטוריה של העם הרוסי ולברית המועצות לשעבר, השפה הרוסית מדוברת על ידי עמים רבים ומיליונים רבים משתמשים בה כשפה ראשית או משנית. במרוצת השנים, התפתחו לשפה ניבים ועגות כה שונים, עד אשר לעתים שני דוברי רוסית יכולים להתקשות להבין זה את דבריו של זה. לכך, מצטרפת העובדה כי השפה הרוסית, מלכתחילה, נחשבת לשפה מורכבת. לכן, כאשר מעוניינים בתרגום לרוסית, חשוב לבחור מתרגמים מתאימים שידעו לבצע את התרגום בצורה טובה ונכונה, תוך שימוש ב- "רוסית הנכונה" ובמשלב התואם את סוג הטקסט ואופיו.

כחברת תרגומים ותיקה, חברת פרוטוקול מפעילה צוות נרחב של מתרגמים לרוסית, בעלי ניסיון מוכח בתרגום לרוסית, בכל תחום, בסטנדרטים הגבוהים ביותר וללא פשרות. בזכות גודלה של החברה והיקף פעילותה, הן בתחום הרוסית והן בתרגום שפות אחרות, ביכולתה לתת ללקוחותיה מענה גם לעבודות תרגום בהיקף נרחב ולעבודות דחופות, מהיום למחר ואף מהיום להיום. עם לקוחות החברה נמנים לקוחות מן המגזר העסקי, המוסדי והפרטי, וכל העבודות, גדולות וקטנות כאחד, זוכות למענה מקצועי וזריז.

 
 

כמה עובדות על השפה הרוסית:
  • רוסית היא השפה המדוברת ביותר באירופה.
  • ישנם כ-280 מיליון דוברי רוסית, כאשר 167 מיליון מתוכם הרוסית היא שפת האם שלהם.
  • בארצות הברית ישנם כ-850 אלף דוברי רוסית.
  • בישראל ישנם כמיליון דוברי רוסית, רובם יהודים.

חברת פרוטוקול מתחייבת לשמור על סודיות מוחלטת ולספק תרגום מקצועי ברמה גבוהה.
 
 
 
תרגום לרוסית
 
 
 
 
מעוניינים לקבל עוד מידע על תרגום לרוסית ולשפות אחרות? אנשי השירות שלנו ממתינים להשיב על כל שאלה ובקשה. נשמח לצרף גם אתכם לקהל לקוחותינו המרוצים!
 

התקשרו: 03-5625768 (סניף תל אביב) | 02-6234851 (סניף ירושלים)
 
תרגום שפות עושים רק בפרוטוקול